O nas

Kilka słów o nas..

Już od 20 lat specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych w Łodzi do 200 osób oraz innych przyjęć okolicznościowych. Organizujemy również chrzciny, komunie, studniówki, konsolacje, bale integracyjne, zjazdy koleżeńskie, wigilie firmowe i huczny sylwester. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy fachową i rzetelną obsługę na najwyższym poziomie oraz świadczymy pełen zakres usług gastronomicznych. Dysponujemy dwiema salami o wysokim standardzie.

Duża sala położona jest na uboczu nad akwenem wodnym przy ul. Patriotycznej 2 i realizuje zamówienia na imprezy do 200 osób. Jej usytuowanie daje Państwu możliwość odetchnięcia od ulicznego zgiełku oraz zapewnienia najmłodszym bezpieczeństwa. Od tyłu sala otoczona jest ogrodem z dużym tarasem z którego rozciąga się widok na Stawy Stefańskiego. Teren ten jest ogrodzony i niedostępny dla osób z zewnątrz.

Mała sala znajdująca się na skrzyżowaniu ulic Pabianickiej i Dubois mieści do 55 osób. Sala bankietowa jest w pełni klimatyzowana. To idealne miejsce na kameralne spotkania firmowe lub z bliskimi. Możliwe są różne ustawienia stołów. Mogą tworzyć literę ‘L’ lub być rozstawione na większej powierzchni sali, pojedynczo lub po 2-3 stoły wraz z krzesłami. W małej sali znajduje się też parkiet, na którym można potańczyć. Dekoracja sali zostanie przygotowana w zależności od Państwa upodobań i charakteru organizowanego przyjęcia lub spotkania.