O nas

Kilka słów o nas..

Już od 25 lat specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych w Łodzi do 200 osób oraz innych przyjęć okolicznościowych. Organizujemy również chrzciny, komunie, studniówki, konsolacje, bale integracyjne, zjazdy koleżeńskie, wigilie firmowe i huczny sylwester. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy fachową i rzetelną obsługę na najwyższym poziomie oraz świadczymy pełen zakres usług gastronomicznych. Dysponujemy dwiema salami o wysokim standardzie.

Duża sala położona jest na uboczu nad akwenem wodnym przy ul. Patriotycznej 2. Jej usytuowanie daje Państwu możliwość odetchnięcia od ulicznego zgiełku oraz zapewnienia najmłodszym bezpieczeństwa. Sala otoczona jest ogrodem z dużym tarasem, z którego rozciąga się widok na Stawy Stefańskiego. Teren ten jest ogrodzony i niedostępny dla osób z zewnątrz.

Mała sala znajdująca się na skrzyżowaniu ulic Pabianickiej i Dubois mieści do 55 osób. Sala bankietowa jest w pełni klimatyzowana. To idealne miejsce na kameralne spotkania firmowe lub z bliskimi. Możliwe są różne ustawienia stołów. Mogą tworzyć literę 'L' lub być rozstawione na większej powierzchni sali, pojedynczo lub po 2-3 stoły wraz z krzesłami. W małej sali znajduje się też parkiet, na którym można potańczyć. Dekoracja sali zostanie przygotowana w zależności od Państwa upodobań i charakteru organizowanego przyjęcia lub spotkania.