Wesela Łódź

Wesela Łódź - Restauracja Wodnik

Wesele w Sylwestra 2024/2025 – Zapytaj o tę wyjątkową datę.

Restauracja Wodnik to doskonałe miejsce na przyjęcie weselne. Organizując dla Państwa imprezę weselną gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług w zakresie zarówno obsługi jak i wyżywienia. Aktualnie dysponujemy dwiema salami: dużą (Sala bankietowa Wodnik ul. Patriotyczna 2), gdzie organizujemy imprezy weselne w granicach od 80 do 200 osób, oraz małą (Sala bankietowa Wodnik ul. Duobis 2), na której organizujemy mniejsze, bardziej kameralne wesela od 20 do 55 osób.

Ceny ostatecznie zależą od wybranej przez Państwa opcji menu. Każda opcja menu może ulec zmianie, gdyż ustalana jest indywidualnie wedle życzeń oraz zgodnie z Państwa upodobaniami kulinarnymi. W każdym zestawie menu gwarantujemy tort weselny 4 piętrowy z bitej śmietany z owocami.

Zachęcamy również Państwa do organizacji poprawin, których koszt jest o połowę mniejszy od kosztów imprezy weselnej. Na poprawinach nie dostaną Państwo zimnych zakąsek z wesela. Wszystkie potrawy na poprawiny przyrządzane są od podstaw. Zarówno po weselu jak i po poprawinach mogą Państwo zabrać ze sobą pozostałe po imprezie potrawy, napoje i owoce, oraz ciasto.

Po każdej imprezie oferujemy pomoc przy pakowaniu pozostałych potraw. Dodatkowo dajemy Państwu możliwość doboru koloru serwetek spośród palety 20 barw jakimi na dzień dzisiejszy dysponujemy oraz doboru gatunku i kolorystyki kwiatów. Serwetki i kwiaty stanowią istotny element dekoracji nadający elegancki i niepowtarzalny wygląd każdego stołu.

Wesele w każdy piątek do 15 zł taniej osoba (każda opcja menu).

Przykładowe menu: zobacz

 Zapraszamy do kontaktu.

Restauracja WodnikWesela Łódź ul. Patriotyczna 2

tel. kom.: 501 580 415, 509 410 200, tel.: 0 42 684 84 47
wodnik.recepcja@gmail.com